F. Mrázek - Chlapec

Sádra, výška 37 cm. Signováno F. Mrázek.

Pozn.: Mírně poškozeno.

F. Mrázek
99640. Chlapec
Dražba ukončena:23.07.2023 21:37:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč