evropský malíř 20. stol. - Připlouvající loď

Olej na plátně, 31x41 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

evropský malíř 20. stol.
27503. Připlouvající loď
Dražba ukončena:31.01.2019 22:05:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč