Evropa přelom 19. a 20. stol. - Vítězství

Bronz na mramorovém podstavci. Neznačeno. Symbol vítězství (Victoria/Niké Samothrácká).

Pozn.: Mírně poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
152503. Vítězství
Dražba ukončena:28.01.2026 22:35:14
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč