Nejdelší strana: 55 cm
Obecný kov a mramorové podstavce, výška hodin 51 cm, výška svícnů 55 cm. Šířka 31 cm. Neznačeno.
Pozn.: Poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci. Bez záruky chodu a přesnosti.