Evropa přelom 19. a 20. stol. - Stativ

Dřevo a kov, výška 126 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
153519. Stativ
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč