Evropa přelom 19. a 20. stol. - Secesní váza a žardiniéra

Nejdelší strana: 37 cm

Porcelán, výška 37 cm a 23 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
153575. Secesní váza a žardiniéra
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč