Evropa počátek 20. století - Zrcadlo

Nejdelší strana: 139 cm

Rozměr zrcadla 69x117 cm.  Rozměr s rámem 90x139 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

velký formát
Evropa počátek 20. století
153567. Zrcadlo
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč