Evropa, počátek 20. století - Secesní nádoba s motivem růží

Nejdelší strana: 30 cm

Mosaz, výška 30 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Evropa, počátek 20. století
153473. Secesní nádoba s motivem růží
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč