Evropa konec 19. stol. - Neogotický 4 ramenný svícen

Obecný kov, výška 112 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Evropa konec 19. stol.
153602. Neogotický 4 ramenný svícen
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 10.01.2026 15:25:57 651