Evropa kolem roku 1900 - Busta dívky

Alabastr, celková výška 22 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa kolem roku 1900
81852. Busta dívky
Dražba ukončena:17.08.2022 22:02:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč