Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na sololitu, 73 x 87 cm. Nesignováno. Rámováno ve francouzském uměleckém galerijním rámu se zlatou patinací.
Poznámka současného majitele: Virtuózně provedené barevné nasazení s jemností přístupu do sladění celkové kompozice díla jasně posunuje tento reprezentativní obraz do hodnotných galerijních děl. Obraz původně pochází ze skvělé umělecké sbírky židovských sběratelů, kteří často, aby uchránili svá díla před rabováním za 2. světové války, nechávali svá díla přemalovat nebo odstraňovali podpisy. Vzhledem k reprezentativní vysoké kvalitě předloženého díla lze předpokládat značné zhodnocení tohoto galerijního obrazu. Reprezentativní nádherné mistrovské dílo, zcela se řadící svojí kvalitou k mezinárodně obchodovatelnému umění. Rare! Mimořádná exkluzivní nabídka!