Evropa 2. polovina 20. stol - 5 ramenný svícen

Obecný kov, výška 71 cm. Šířka 53 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Evropa 2. polovina 20. stol
153479. 5 ramenný svícen
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč