MENU
Vstup do aukce
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
166. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
22. září 2024 od 20:00
167. Expresní nedělní aukce: Africké umění, obrazy, grafika a starožitnosti
29. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo, výška 65 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Evropa 19. století
27694. Modlitba
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
4 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 200 Kč
2704
4 100 Kč
4857
4 000 Kč
limit (13.02.2019 18:01:59)
976
3 800 Kč
limit (13.02.2019 18:01:24)
976
3 700 Kč
4857
3 600 Kč
limit (26.01.2019 15:30:50)
976
3 500 Kč
limit (26.01.2019 15:30:49)
4681
2 800 Kč
limit (23.01.2019 1:20:04)
4681
2 700 Kč
238
2 600 Kč
limit (18.01.2019 16:36:21)
4681
2 500 Kč
limit (18.01.2019 16:36:20)
831
2 300 Kč
limit (18.01.2019 16:35:45)
831
2 200 Kč
4681
2 100 Kč
limit (18.01.2019 16:35:34)
831
2 000 Kč
4681
1 900 Kč
limit (18.01.2019 16:35:24)
831
1 800 Kč
4681
1 700 Kč
limit (18.01.2019 16:35:16)
831
1 600 Kč
4681
1 500 Kč
limit (18.01.2019 16:35:07)
831
1 400 Kč
4681
1 300 Kč
limit (18.01.2019 8:09:06)
831
1 200 Kč
4681
1 100 Kč
1252
1 000 Kč
831