Evropa 19. století - Modlitba

Dřevo, výška 65 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Evropa 19. století
27694. Modlitba
Dražba ukončena:13.02.2019 18:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč