Eterna - Cestovní budík

Rozměr ve složeném stavu: 11x10 cm. Značeno Eterna. Původní kožené pouzdro. Bez záruky chodu

Pozn.: Mírně poškozeno, číselník poškozen.

Eterna
85592. Cestovní budík
Dražba ukončena:16.11.2022 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč