Olej na sololitu, 34x51 cm. Signováno vlevo dole Paulovič. Rámováno.
Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1922 – 2004 Slovenský malíř, scénograf, herec.