Emil Paulovič - Osemstoročný Jurko

Olej na sololitu, 34x51 cm. Signováno vlevo dole Paulovič. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1922 – 2004
Slovenský malíř, scénograf, herec.

76322. Osemstoročný Jurko
Dražba ukončena:24.04.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 19.04.2022 11:06:45 1488
500 Kč 17.04.2022 21:28:28 10108