Emil Kotrba, Fr. Mervart, Jágr a další - Soubor 13 prací

Různé techniky, od 9x7 cm do 24x36 cm. Vše značeno. Volné listy, 9 krát pasparty.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Emil Kotrba, Fr. Mervart, Jágr a další
60617. Soubor 13 prací
Dražba ukončena:17.06.2021 22:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč