Eduard Milén - Konvolut 2 grafických prací

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Ofset (krojovaná dívka) a litografie, 47x33 cm a 47x28 cm. Signovány vpravo dole v tisku Ed. Milén. 1x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

Eduard Milén
76419. Konvolut 2 grafických prací
Dražba ukončena:24.04.2022 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (24.04.2022 21:37:56) 10062
500 Kč 17.04.2022 21:26:37 10108