Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.
Ofset (krojovaná dívka) a litografie, 47x33 cm a 47x28 cm. Signovány vpravo dole v tisku Ed. Milén. 1x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1891 - 1976
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.