Solingen - Šavle Eduard J. Bittner Prag

Nejdelší strana: 100 cm

Kov, délka 100 cm. Značeno.

Pozn.: Poškozeno.

Solingen
153549. Šavle Eduard J. Bittner Prag
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč