Nejdelší strana: 40 cm
Porcelán, značeno.
Délka tácu 40 cm,v ýška konvice 15 cm, výška omáčníku 8 cm,4x hluboký talíř, průměr 18 cm, 10x dezertní talíř, průměr 18 cm, 8x mělké talíře, průměr 23 cm, 7x hluboké talíře, průměr 23 cm, 12x malé talíře, průměr 13 cm, 8x misky, průměr 15 cm, 6x šálky, výška 6 cm, 6x misky s uchy, průměr 12 cm, 1x cukřenka, výška 9 cm, 3x různé talíře, 2x 19 cm a 1x 10 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno. Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.