Dolejš a další - Konvolut 4 mužských portrétů

3x kombinovaná technika - kresba, 1x suchá jehla, ručně kolorovaná, od 21x17 cm do 18x13 cm. Všechny signovány. 2x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

Pozn.: 4x rám mírně poškozen, 1x papír poškozen.

Dolejš a další
61497. Konvolut 4 mužských portrétů
Dražba ukončena:15.07.2021 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.07.2021 21:12:42 2358
500 Kč 19.06.2021 21:38:50 2467