3x kombinovaná technika - kresba, 1x suchá jehla, ručně kolorovaná, od 21x17 cm do 18x13 cm. Všechny signovány. 2x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo. Pozn.: 4x rám mírně poškozen, 1x papír poškozen.