Čínský umělec - Kůň - svitek

Dřevořez, obrazový rozměr 64x30 cm. Značeno.

Pozn.: Papír poškozen.

Čínský umělec
76493. Kůň - svitek
Dražba ukončena:11.05.2022 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.05.2022 21:06:31 797
500 Kč 19.04.2022 16:54:03 5572