český malíř konce 19. stol. - Zátiší s květy a ovocem

Pastel, 36x45 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

český malíř konce 19. stol.
70238. Zátiší s květy a ovocem
Dražba ukončena:16.12.2021 22:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč