český malíř kolem pol. 20. stol. - Havelský trh

Kombinovaná technika, 60x50 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.. Rám mírně poškozen.

český malíř kolem pol. 20. stol.
13491. Havelský trh
Dražba ukončena:25.10.2017 19:29:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč