český malíř 2. pol. 20. stol. - Krajina

Olej na plátně, 70x90 cm. Nesignováno. Olištováno.

český malíř 2. pol. 20. stol.
306896. Krajina
Dražba ukončena:10.12.2020 20:42:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč