Čechy po roce 1850 - Figurální svícen

Porcelán a kovová montáž, výška 33 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy po roce 1850
30250. Figurální svícen
Dražba ukončena:10.04.2019 19:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč