Čechy 2.pol. 20. stol. - Broušený košík

Broušené sklo, výška 20 cm. Neznačeno.

Čechy 2.pol. 20. stol.
68060. Broušený košík
Dražba ukončena:10.11.2021 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 10.11.2021 20:54:49 8289
500 Kč 10.11.2021 18:03:32 8235