Čechy 19. stol. - Apoteóza sv. Jana Nepomuckého

Olej na plátně fixovaném na dřevě, 55x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 67 cm

Čechy 19. stol.
88795. Apoteóza sv. Jana Nepomuckého
Dražba ukončena:25.01.2023 21:41:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč