Bohumil Puchýř - Podzim u samoty

Olej na kartonu, 49x38 cm. Signováno vpravo dole Boh. Puchýř. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1914 - 1985

doporučujeme
Bohumil Puchýř
124316. Podzim u samoty
Zbývá:9 dnů, 0 hodin
Konec dražby:29.09.2024 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč