Belgie před rokem 1980 - Revolver Lefaucheux

Délka: 20 cm. Ráže 7 mm. Značeno KL s korunkou v.č. 63810.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybí vytlačovač nábojnic.

Belgie před rokem 1980
83307. Revolver Lefaucheux
Dražba ukončena:14.09.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč