autor neznámý - Portrét ženy

Olej na plátně, 78x61 cm. Nesignováno Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

autor neznámý
76285. Portrét ženy
Dražba ukončena:17.04.2022 21:09:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.04.2022 21:06:14 4656
500 Kč 11.04.2022 14:55:53 5212