Asie kolem poloviny 20. století - Cloisonn váza

Nejdelší strana: 24 cm

Kov, výška 24 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno. Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Asie kolem poloviny 20. století
153593. Cloisonn váza
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč