Asie, kol. pol. 20. stol. - Cloisonné váza

Nejdelší strana: 26 cm

Kov, výška 26 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Asie, kol. pol. 20. stol.
153582. Cloisonné váza
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:19:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 08.01.2026 15:03:11 19341