Asie 1. pol. 20. stol. - Vějíř

100x178 cm. Značeno.

Pozn.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Tři bohové čínské astrologie a mythologie, reprezentující Štěstí, Prosperitu a Dlouhověkost

Asie 1. pol. 20. stol.
153598. Vějíř
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč