Asie 1. pol. 20. stol. - Konvolut 3 předmětů - 2x váza, 1x šperkovnice

Porcelán, smaltovaný kov vyřezávaný, obecný kov, výška váz 23 cm a 30 cm, rozměr šperkovnice 9x11x4 cm.

Pozn.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace. Mírně poškozeno.

o autorovi: Tři bohové čínské astrologie a mythologie, reprezentující Štěstí, Prosperitu a Dlouhověkost

Asie 1. pol. 20. stol.
153502. Konvolut 3 předmětů - 2x váza, 1x šperkovnice
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:39:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 09.01.2026 18:22:16 2902