Ash Petr - Cesta do horské vesnice

Nejdelší strana: 50 cm

Akryl, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Ash Petr. Nerámováno.

o autorovi: 1961

119837. Cesta do horské vesnice
Zbývá:27 dnů, 23 hodin
Konec dražby:01.08.2024 21:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč