Arita-2. pol.20. století - Závěsná mísa

Porcelán, průměr 45 cm. Značeno.

Pozn: Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Arita-2. pol.20. století
153517. Závěsná mísa
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:47:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 09.01.2026 9:06:37 9547