Olej na dřevě, 21x26 cm. Signováno vpravo dole Chlapík. Rámováno.
Nejdelší strana: 33 cm
o autorovi: Narodil se r. 1895 v České Třebové. Studoval soukromě u Alfonse Muchy, Schneiberga a Kutmana. Své vzdělání prohloubil při studijním pobytu v Paříži, kdy navštěvoval přednášky Akademie. Maloval květiny, ovocná zátiší a věnoval se krajinářství.