Olej na plátně, 50x42 cm. Signováno vpravo dole Chlapík. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: Narodil se r. 1895 v České Třebové. Studoval soukromě u Alfonse Muchy, Schneiberga a Kutmana. Své vzdělání prohloubil při studijním pobytu v Paříži, kdy navštěvoval přednášky Akademie. Maloval květiny, ovocná zátiší a věnoval se krajinářství.