Anna Roškotová - Kostel sv. Haštala v Praze

Kolorovaná kresba, 36x40 cm, signováno vpravo dole A. Roškotová, volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1883 – 1967
Malířka. Studovala soukromě u Václava Jansy v Praze a u A. Hölzela v Dachau u Mnichova. Malovala architekturu, městské veduty a městské i chrámové interiéry, používala techniku akvarelu. Vystavovala s Kruhem výtvarných umělkyň v Praze a v Hagenbundu a Künstlerhausu ve Vídni. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, Pražského hradu, GHMP v Praze a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

16124. Kostel sv. Haštala v Praze
Dražba ukončena:14.02.2018 21:35:05
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 300 Kč