Anna Roškotová - Koně u řeky

Akvarel. 58x63 cm. Signováno vlevo dole Roškotová 1942. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 – 1967
Malířka. Studovala soukromě u Václava Jansy v Praze a u A. Hölzela v Dachau u Mnichova. Malovala architekturu, městské veduty a městské i chrámové interiéry, používala techniku akvarelu. Vystavovala s Kruhem výtvarných umělkyň v Praze a v Hagenbundu a Künstlerhausu ve Vídni. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, Pražského hradu, GHMP v Praze a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

302502. Koně u řeky
Dražba ukončena:06.12.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč