Anna Roškotová - Florencie

Akvarel, 47x64 cm. Signováno vpravo dole A. Roškotová. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1883 – 1967
Malířka. Studovala soukromě u Václava Jansy v Praze a u A. Hölzela v Dachau u Mnichova. Malovala architekturu, městské veduty a městské i chrámové interiéry, používala techniku akvarelu. Vystavovala s Kruhem výtvarných umělkyň v Praze a v Hagenbundu a Künstlerhausu ve Vídni. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, Pražského hradu, GHMP v Praze a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

22864. Florencie
Dražba ukončena:27.09.2018 23:23:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč