Anna Roškotová

302565. Chaloupky v údolí

popis: Akvarel. 48x59 cm. Signováno vlevo dole A.Roškotová 1940. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1967
Narodila se ve Vlašimi. Žákyně V. Jansy v Praze a A. Hölzla v německém Dachau. Studijně pobývala v Itálii a Evropě. Ve své tvorbě se zabývala pražskými a městskými architektonickými motivy. Malovala také zvířata.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

dražba ukončena: 09.12.2019 20:07:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 09.12.2019 11:07:23 2410