Anna Roškotová - Chaloupky v údolí

Akvarel. 48x59 cm. Signováno vlevo dole A.Roškotová 1940. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 – 1967
Malířka. Studovala soukromě u Václava Jansy v Praze a u A. Hölzela v Dachau u Mnichova. Malovala architekturu, městské veduty a městské i chrámové interiéry, používala techniku akvarelu. Vystavovala s Kruhem výtvarných umělkyň v Praze a v Hagenbundu a Künstlerhausu ve Vídni. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, Pražského hradu, GHMP v Praze a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

302565. Chaloupky v údolí
Dražba ukončena:09.12.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 09.12.2019 11:07:23 2410