Alois Wachsman - Cudný harlekýn

Detail položky

Detail položky

Kresba, 14x8 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 25 cm

153590. Cudný harlekýn
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci