vzadu přípis A. Mikulka - U stolu

Olej na kartonu, 55x44 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Vzadu neautorský přípis.

Nejdelší strana: 70 cm

vzadu přípis A. Mikulka
96726. U stolu
Dražba ukončena:29.06.2023 22:59:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč