Alexandre Chaponnier - Galantní scéna

Litografie, 39x31 cm. Signováno vpravo dole v tisku Alex. Chaponnier. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Alexandre Chaponnier
19146. Galantní scéna
Dražba ukončena:16.05.2018 21:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 16.05.2018 16:13:41 457