Olej na sololitu, 57x26 cm. Signováno vpravo dole Alon. Rámováno.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1953 V letech 1976-1982 studium architektury na VŠ UMPRUM, kde byl jeho profesorem malby Václav Menčík.