Kombinovaná technika, 50x50 cm. Signováno vzadu Aleš Růžička 2021. Nerámováno.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1977
Malíř. Studoval Střední školu keramickou v Bechyni obor výtvarné zpracování keramiky a na AVU v Praze u F. Hodonského (krajinomalba), A. Střížka a M. Rittsteina (malba). Je členem UB v Praze, jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG v Praze, galerie Klatovy/Klenová, galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory a v dalších uměleckých sbírkách veřejných i soukromých.