Afgánistán 20. stol. - Koberec V

Nejdelší strana: 152 cm

Ručně tkaný koberec, rozměry: 152x93 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Afgánistán 20. stol.
119463. Koberec V
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:39:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč