. - Stolní lampa

Výška 65 cm, restaurováno - nově elektrifikováno.

Pozn.: Mírně poškozeno

.
30420. Stolní lampa
Dražba ukončena:10.04.2019 22:45:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč