přelom 19. - 20. stol. - Karafa s miniaturou

Sklo, výška 25 cm. Přelom 19. a 20. století.

přelom 19. - 20. stol.
20821. Karafa s miniaturou
Dražba ukončena:13.06.2018 19:38:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 22.05.2018 10:16:49 3500
600 Kč 16.05.2018 14:59:08 831